Retro Show

Energetyczne fireshow z elementami muzyki jazzowej i swingu, nawiązującej do klimatów retro. Znana i lubiana przez widzów muzyka z nawiązująca do lat '20-'60 plus efektowne płonące sprzęty to przepis na udany event.

Maraton Filmowy

Efektowny pokaz nie tylko dla fanów dziesiątej muzy! Artyści zabiorą widzów w ogniową podróż po muzycznych motywach z najpopularniejszych filmów, które przeszły do światowej klasyki.

James Bond

Drogocenne klejnoty, piękne złodziejki oraz nieustępliwy agent MI6 zabiorą Was w sam środek sensacyjnej rozgrywki. Zjazdy linowe, płonące poi, ogniste smocze kije oraz pirotechnika!

Medieval

Dzielni wojowie, tajemnicze niewiasty, płonący sprzęt oraz efekty pirotechniczne zabiorą cię w niesamowitą podróż do świata magii i czarów.

Thriller

Pełen pirotechniki pokaz ognia utrzymany w konwencji grozy. The Ring, Upiór w Operze czy Slenderman - ich wszystkich spotkasz w naszym najstraszniejszym pokazie.

Afro Drums

Pokaz ognia wykonywany do muzyki na żywo. Zespół bębniarski wraz z tancerzami ognia stworzy na twojej imprezie prawdziwie afrykański klimat.

Oprawa artystyczna

Animacje fireshow podczas koncertów, oprawa ogniowa wejść do klubów. Jesteś organizatorem imprezy o unikalnej tematyce? Skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Light Show

Wspaniała muzyka, rekwizyty świecące w ciemności, fluorescencyjne stroje oraz makijaże zapewniają  niesamowity efekt. Wyjątkowa atrakcja która zachwyci twoich klientów, gości lub współpracowników.

Warsztaty

Warsztaty dla małych i dużych. Doświadczeni instruktorzy wprowadzą was w podstawy technik cyrkowych używanych w naszych pokazach. Idealne jako firmowe team building oraz atrakcje dla dzieci.

Zapal się do naszej oferty!

tel. 603 804 013
Zadzwoń: 603 804 013
Napisz: info@pokazy.net
Copyright ©2016 Lascar Fire & Light Theatre, All Rights Reserved.